Rasestumisvastased vahendid Kondoomiõpetus Fellatio Anaalseks algajatele Spermast Seksimispaigad Häbemesoengud Seksimispoosid
Kondoomiõpetus
1) 1Paigaldage kondoom erekteerunud peenisele enne peenise sattumist kontakti partneri kehaga. Erektsiooni algstaadiumis peenisest erituv vedelik võib sisaldada spermat.
2) 2Rebige pakend lahti üht serva pidi ning jälgige, et te ei vigastaks pakendis olevat kondoomi. Võtke kondoom ettevaatlikult pakendist välja.
3) 3Kondoomi jäänud õhk võib põhjustada selle purunemist. Taolise ohu vältimiseks suruge kondoomi suletud ots pöidla ja nimetissõrme vahel kokku ning paigaldage kondoom erekteerunud peenisele. Kontrollige, et rull jääb väljapoole.
4) 4Suletud otsa kokku surudes rullige kontroom teise käega ettevaatlikult peenise peale. Jälgige, et kondoom püsib vahekorra ajal paigal - kui ta peaks ülespoole nihkuma, rullige ta kohe paigale tagasi. Kui kondoom tuleb maha, tõmmake peenis välja ja pange enne vahekorra jätkamist peale uus kondoom.
5) 5Pärast seemnepurset tõmmake peenis partneri seest välja, kuni see on veel erekteerunud, hoides kondoomi samal ajal paigal. Eemaldage kondoom alles siis, kui peenis on täiesti välja tõmmatud. Vältige nii peenise kui kondoomi kontakti partneri kehaga.
6) 6Visake kasutatud kondoom ära hügieeninõuete kohaselt. Mähkige kondoom salvrätikusse ja visake prügikasti (mitte WC potti).
KONDOOMID ON MÕELDUD AINULT ÜHEKORDSEKS KASUTAMISEKS!

Video:Armumängude elavdamiseks võib proovida suuga peale panna: